אליס - סוף סוף קל למצוא טיסה | אודותינו

אודותינו

מהיום יש דרך חדשה לטוס!

באמצע שנת 2014 נפל האסימון..

 

זוג רצה לטוס לאירופה למספר לילות בחודשי הקיץ. לונדון, ברצלונה ופריז היו האופציות הרלוונטיות עבורו, לטווח של ארבעה עד שישה לילות. כשניגשו לחפש טיסה אטרקטיבית במנועי החיפוש ה"רגילים", הם גילו את הבעיה - למה אי אפשר לחפש יותר מיעד אחד באותו החיפוש? למה מנועי החיפוש מקבעים אותנו לתאריכים ספציפיים ולא נותנים לנו להיות גמישים, בהתאם לצרכים שלנו? הרי אנחנו לא חייבים לנסוע בתאריך ספציפי. כאן התחילה הבעיה, וכאן - נולד הפתרון.

 

Alice נוסדה מתוך אהבה עמוקה לעולם הטיסות והחופשות בחו"ל ולמחירים השפויים בו בפרט. בתור אנשים שמאוד אוהבים לטייל בעולם אבל יותר מהכל אוהבים לשלם מחירים שפויים וזולים על הטיולים שלהם, התחלנו בשלהי 2014 להגות את הרעיון – ועל בסיס זה נוסד מנוע החיפוש אליס.

 

בתחילתו של הרעיון, התחלנו לחקור את עולם מנועי חיפוש הטיסות וגילינו פיסות מידע שעל בסיסם התחלנו להצמיח את Alice – מנועי החיפוש, או סוכני הנסיעות, מאפשרים לך לקבל מידע על טיסות רק אם התאריכים שלך מקובעים ולא גמישים. אבל נשאלת השאלה – ואם אני כן גמיש? ואם יש לי יותר מיעד אחד שאני יכול לנסוע אליו? כאן התחילה הבעיה.. פיסות המידע שגילינו הן שבעצם אף אחד בעולם לא מאפשר לך להיות גמיש בתאריכים או ביעדים לחיפוש. למה אתם שואלים?! שתי סיבות עיקריות נעוצות מאחורי כך: לאף גוף לא היה את היכולת להתמודד עם חשיבה טכנולוגית מחוץ לקופסא, ואף גוף בשרשרת המזון של עולם הטיסות לא רצה למכור ללקוחותיו רק טיסות זולות...

 

אז הרעיון בעצם מאוד פשוט - התחברנו לכל חברות התעופה בעולם, חברנו למספר גופים מאוד גדולים ומרכזיים בעולם התיירות המקומי והבינלאומי על מנת להוות כוח צרכני גדול ומשמעותי ועל ידי כך ליהנות מהמחירים הטובים ביותר שיש, גייסנו את טובי המוחות הטכנולוגים לטובת המשימה - ואז אמרנו בוא נעשה הפוך על הפוך. במקום לתת ללקוח לבצע חיפוש ליעד ספציפי בתאריכים ספציפיים, בוא ניתן לו להגיד לנו לאילו יעדים הוא מעוניין לטוס, כמה זמן הוא ירצה לשהות ביעד ובאיזה טווח תאריכים – והמערכת תגיד לו מתי ולאן הכי כדאי לו לטוס.

גאוני כמה שזה פשוט.

 

אליס רואה בכל רגע נתון למעלה מ 20 מיליון טיסות ויודעת בדיוק היכן הכרטיסים הכי זולים מסתתרים. בנוסף, אליס משתמשת בחכמת ההמונים והאלגוריתם שלנו מנתר דרך החיפושים של המשתמשים השונים את הכרטיסים הזולים. כשמשתמש אחר מגיע לאתר - הוא יוכל לצפות באותם הכרטיסים האטרקטיביים שמשתמש אחר חיפש לפני כמה רגעים.

BTL Travel LTD (בי טי אל טרוול בע"מ) היא הבעלים של האתר www.alice.co.il, והינה חברה ישראלית אשר רשומה בישראל ומספר העוסק שלה הינו 515066272.

 

ב Alice עובדים אנשי מקצוע מיומנים מתחומים שונים של תיירות, טכנולוגיה ושירות לקוחות. איגדנו תחת קורת גג אחת את הטובים ביותר בכל תחום ויצרנו מערכת טכנולוגית משוכללת ועצמאית שמתחברת לספקים הכי גדולים שיש בעולם בצורה ישירה, ונהנית מהתנאים הטובים ביותר, ללא כל גורמי תיווך באמצע. חתכנו ללקוח את כל הידיים שעוברות בדרך ומייקרות את מחיר הטיסה – ועל ידי כך יש לנו את היכולת להציג לכם את הטיסות האטרקטיביות ביותר במחירים הטובים ביותר. אליס מספקת לכם את הכרטיסים דרך המערכת העולמית של חברת Amadeus, דרך ALP – המערכת הגדולה בארץ לטיסות שכר ודרך המערכת הטכנולוגית של Travel Fusion – האגריגטור הגדול בעולם לטיסות לואו-קוסט.

 

מערכות האבטחה וההצפנה שיש באתר Alice.co.il הן מהמתקדמות שיש לעולם להציע ואנו משתמשים בפרוטוקולים המחמירים ביותר. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת ומועברים ישירות לחברת האשראי תחת הצפנה מחמירה. כאשר אתם רוכשים כרטיס טיסה באתר Alice.co.il אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים ב 100%.

 

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את החוויה הכי נוחה שיש, הכי ידידותית שיש והכי זולה שיש. באם נתקלתם בבעיה או יש לכם רעיון איך לספק לכם, הלקוחות שלנו, מוצר טוב יותר – נשמח לשמוע. ניתן לכתוב לנו לכתובת office@alice.co.il ונשמח לשמוע ולענות לכם חזרה.

ברוכים הבאים לעולם טוב יותר, זול יותר, שקוף יותר. ברוכים הבאים ל Alice.