אליס - סוף סוף קל למצוא טיסה | קנייה בטוחה

קנייה בטוחה

קניה בטוחה

ברוכים הבאים. חברת בי טי אל טרוול בע"מ עומדת מאחורי אתר האינטרנט www.alice.co.il, סביבת קניות נוחה ובטוחה לעולם התיירות באינטרנט. חברת בי טי אל טרוול בע"מ הינה המפעילה והבעלים של האתר. בי טי אל טרוול בע"מ הינה חברה ישראלית שמספר העסק שלה הוא 515066272. הטיסות באתר Alice.co.il נרכשות על ידינו היישר מהספקים וחברות התעופה - ומועברות מיידית ללקוח. בסוף תהליך הרכישה תונפק קבלה ללקוח, אישור הזמנה עם כל פרטי הנסיעה והתשלום וכמובן ישלח גם כרטיס טיסה.

אנחנו בבי טי אל טרוול בע"מ מאמינים באבטחה מלאה של הליך הקניה ושל פרטיות הגולשים שלנו. נסביר לכם כאן בפירוט כיצד הפכנו את Alice לסביבת קניות מקוונת בטוחה. אם לאחר הקריאה, נותרו לכם שאלות - אנא כתבו לנו או צרו עימנו קשר בטלפון בשעות הפעילות שלנו. שימוש באמצעי ההגנה הנכונים הופך את הקנייה באמצעות האינטרנט לבטוחה יותר מקנייה בחנות רגילה.

השרתים של בי טי אל טרוול בע"מ מוגנים באמצעות תוכנת פירוול המבטיחה זרימת מידע מבוקרת, ומונעת חדירות לתוכה. האתר Alice.co.il בעל מערכת סגורה לחלוטין המגינה ומאבטחת את המשתמשים. נתוני פרטי כרטיס האשראי הינם מוצפנים ואינם נשמרים במערכת. אנו עובדים עם הפרוטוקולים המחמירים ביותר שקיימים. אנו משתמשים בפרוטוקול המחמיר ביותר של המסחר האלקטרוני (SSL)  ובסטנדרטים על ידי תקן PCI העולמי, ומערכות הסליקה הינם של חברת קרדיט גארד בע"מ, מורשת הסליקה הגדולה והמאובטחת בארץ.

דעו את זכויותכם:
אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום - דבר זה מובטח על פי החוק