אליס - סוף סוף קל למצוא טיסה | שותפים עסקיים

שותפים עסקיים

תלמה נסיעות
תלמה נסיעות

צוות תלמה נסיעות ותיירות מונה למעלה מ – 200 עובדים הפזורים ברחבי הארץ ומחלקה בוושינגטון הבירה. בשל הסגמנטים הרבים בקבוצה, מפעילה תלמה מספר מחלקות בעלות ענפי התמחות שונים, הזוקפות לעצמן ניסיון רב שנים לצד שירותיות, מקצועיות וקשרים חוצי יבשות המאפשרים עמידה איתנה בכל משימה, תוך שמירה מוקפדת על האינטרסים של לקוחות החברה.

באתר אליס עושים שימוש במערכות ובמוצרים של חברת תלמה נסיעות.

ישראכרט
ישראכרט

ישראכרט – חברת האשראי הגדולה בארץ מפעילה שירות עסקים אשר נותן פלטפורמה לאתרי אינטרנט מסחריים לסלוק כרטיסי אשראי. ב www.alice.co.il עושים שימוש בטכנולוגיות של ישראכרט עסקים והם הספק שנותן את ה OK לכל סליקה בשב"א.

חברת אמדאוס
חברת אמדאוס

חברת אמדאוס, המפיצה מערכת ממוחשבת למשרדי נסיעות, היא חברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בתחומה. חברת אמדאוס ישראל הינה חברת בת של אמדאוס העולמית. המערכות של אמדאוס מאגדות תחת קורת גג אחת את כל שלבי החיפוש, ממשקי ההזמנה והשינויים לנוסעים בטיסות הסדירות. באתר www.alice.co.il עושים שימוש במערכות של חברת Amadeus Israel לכל נושא הטיסות הסדירות.

Travel Fusion
Travel Fusion

חברת Travel Fusion הינה מפיצה של מערכות ממוחשבות עולמיות לכל נושא טיסות ה Low-Cost ונחשבת לאחת הגדולות בעולם ולגדולה באירופה. באתר www.alice.co.il עושים שימוש במערכות ההפצה של Travel Fusion לכל נושא טיסות ה Low-Cost.

אמייזינג ווב
אמייזינג ווב

חברת amazing הינה חברת תוכנה לתחומי e-commerce אשר מתמחה בפרויקטים גדולים ומורכבים טכנולוגית אשר דורשים אבטחה רבה, עמידה בעומסים ואפס פשרות טכנולוגיות. חברת amazing עומדת מאחורי המוח הטכנולוגי של Alice.

לאומי קארד
לאומי קארד

לאומי קארד עסקים מבית בנק לאומי הינה ספקית סליקה נוספת באתר www.alice.co.il ומספקת סליקת כרטיסי אשראי לחלק מהכרטיסים באתר.

ALP
ALP

ALP הינה תוכנה פרי פיתוחה של אמדאוס ישראל. התוכנה מאגדת בתוכה את כלל מארגני טיסות השכר והיא הפלטפורמה המובילה בארץ לנושא זה. באתר אליס עושים שימוש במערכת ה ALP לכל תחום טיסות השכר.

Bloop 2.0
Bloop 2.0

משרד דיגיטל Bloop 2.0 עוסק בפרסום מתקדם בפייסבוק ועובד עם הכלים המתקדמים ביותר שיש לרשת להציע. התמחות המשרד היא בפרסום מבוסס התנהגות גולשים, בדגש על eCommerce ואתרי צרכנות מגוונים. Bloop 2.0 מלווה את פעילות Alice מרגע הרעיון, דרך היישום ועד העליה לאוויר. 

קרדיט גארד
קרדיט גארד

קרדיט גארד הינה חברת סליקה המפתחת פתרונות סליקת אשראי. לחברה מגוון רחב של פתרונות, המאופיינים בקלות השימוש תוך כדי מתן דגש על יעילות העבודה וריבוי האפשרויות ללקוח. עובדי החברה הינם בעלי ניסיון של יותר מעשור בתחום הסליקה וחיוב כרטיסי אשראי. ניסיון זה הביא את קרדיט גארד להיות מהמובילים בשוק. קרדיט גארד מוסמכת לתקן המחמיר ביותר בעולם סליקת האשראי: PCI-DSS Level 1. חברת קרדיט גארד הינה מפיצה מורשית של חברת שב"א. באתר Alice אנו משתמשים בטכנולוגיה של קרדיט גארד לנושא סליקת כרטיסי האשראי.

EZcount
EZcount

חברת ezcount מפעילה את האתר https://www.ezcount.co.il/ ומפיקה חשבוניות דיגיטליות חתומות ללקוחות. באתר Alice אנו עושים שימוש בחשבוניות של חברת ezcount.

דיינרס
דיינרס

חברת דיינרס קאלב הינה ספקית סליקה נוספת באתר www.alice.co.il ומספקת סליקת כרטיסי אשראי לחלק מהכרטיסים באתר.

Radical Fox
Radical Fox

חברת רדיקל פוקס הינה מהחברות UI/UX היותר מגניבות ומוצלחות שיש בארץ. הם ליוו את הפרויקט של Alice החל משלב האפיון ועד לעיצוב ולהתנהגות האתר. http://radicalfox.com